Store

Stored objects

You do not have any objects in the clipboard. You can add them by clicking the Add button in ad.

Hide clipboard


The latest reviews

 1. Review Podamirowo Domki letniskowe "Słoneczna Osada", Podamirowo

  the best place for holliday in the world.Great hosts Jacek and Malgosia,great accomodation,fishing,sunnbathing, bike riding,boating etc.Great beaches near by,eating,coffee shops,great beer. what else one would need to spend dream time on Baltic coast.Recommend this place to all nature lovers . Alex and Hesia from Melbourne, Australia

  alex i hesia

 2. Review Hotel Novotel Poznań Malta ***, Poznan

  Not too far from the centre yet very quiet. Quite spacious room with nice bathroom and toilet.

  Andrew

 3. Review Qubus Hotel Wrocław ****, Wroclaw

  Modern rooms and free internet Very good breakfast Excellent location

  KiaUrlopwpolsce.pl to serwis turystyczny. Na polskim rynku działamy od 2002 roku. Naszym głównym celem jest dostarczenie Internautom kompleksowej informacji na temat obiektów noclegowych zlokalizowanych w niemalże wszystkich zakątkach Polski. Tym samym pomagamy w wyborze najlepszego, dostosowanego do potrzeb Internaty noclegu.
Zajmujemy się również wspieraniem turystyki krajowej, rozpowszechniamy informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych w Polsce zwiększając ruch turystyczny. Wspieramy, jako Partner w promocji, różnego rodzaju wydarzenia kulturalno- turystyczno- sportowe. Angażujemy się we współpracę z podmiotami z branży turystycznej by wspólnie działać na rzecz turystyki w Polsce (m. in. z „Polska Bliżej”). Nasza firma wspiera również wiele ważnych inicjatyw m.in. Akcję Charytatywną Pajacyk, Organizację Ekologiczną WWF, Europejską Stolicę Kultury 2016 i coroczny Festiwal Podróżników 3 Żywioły. Działania medialne umożliwiają nam budowanie wiarygodnej marki, która jest coraz lepiej rozpoznawalna wśród masowo pojawiających się w Internecie bezimiennych serwisów.

W naszym zespole tworzą specjaliści z branży turystycznej. Daje to gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Noclegi to nasza specjalność. Znajomość branży sprawia, że dopasowujemy się do zmieniających się trendów. Przedstawiamy rzetelną informację na temat noclegów i umożliwiamy dokonanie  trafnego wyboru hotelu, pensjonatu, apartamentu i każdego innego typu obiektu. Prezentując obiekty noclegowe „na każdą kieszeń” docieramy codziennie do szerokiego grona Internautów.

Serwis Urlopwpolsce.pl to nie tylko prezentacje obiektów noclegowych. To także szeroka gama narzędzi pomocnych osobie szukającej odpowiedniego obiektu turystycznego czy biznesowego. Przykładem jest chociażby Tablica Ogłoszeń, gdzie Internauta może w łatwy sposób zadać pytanie o nocleg, określić interesującą go lokalizację, cenę i rodzaj kwatery i wysłać jednym przyciskiem do grupy wielu obiektów noclegowych. Pomocną funkcją jest także możliwość zostawienia opinii o  obiekcie, która niejednokrotnie decyduje o wyborze przez kolejne osoby.

Najnowszą inicjatywą jest nawiązanie współpracy z firmą ToBo sp. z o.o. . Dzięki niej możemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie jakim jest aplikacja mobilna na telefony z Androidem. MobiTrip to podręczny asystent turysty, który zaprezentuje obiekty noclegowe, restauracje, zabytki oraz inne atrakcje w danej okolicy.

Ważnym krokiem jest stworzenie i uruchomienie bloga związanego z naszą działalnością. Jesteśmy przekonani, że Internauta znajdzie w nim wiele przydatnych informacji związanych z turystyką. Prezentujemy informacje o regionach i miejscowościach w Polsce, wydarzenia związane z branżą, a także szereg przydatnych kwestii pomocnych przy prowadzeniu biznesu jakim jest obiekt noclegowy.

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!


Don't miss it!