Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Plattówka Gierzwałd

ul. Gierzwałd 45
14-107 Gierzwałd

Telefon: (0...89) 647 20 82
Fax: (0...89) 647 20 82
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.platte.pl

Zapraszam do wypoczynku w pokojach gościnnych, a na rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół czeka domek na Mazurach, gdzie zimą ogrzeje Was ogień z kominka, a latem zachwycą odgłosy natury. Odpoczniecie we własnym rytmie, albo skorzystacie z atrakcji w „Plattówce”.

Zapraszam do pokojów gościnnych dla 9-11 osób, na piętrze domu, gdzie znajduje się wspólny pokój wypoczynkowy dla Gości, z telewizorem oraz niewielki aneks kuchenny – tu możecie o dowolnej porze zaparzyć sobie kawę lub herbatę.

Jeśli odpowiednio wcześnie podejmiecie Państwo decyzję o przyjeździe do „Plattówki”, możecie dokonać wyboru pokoju. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, we wszystkich pokojach dostępna jest sieć bezprzewodowa z Internetem.

Do dyspozycji Gości w budynku głównym jest także salka wykładowa i warsztatowa dla 20-40 osób, a do niej odrębne wejście z poziomu podwórza, dostępne także dla osób na wózku inwalidzkim lub z innymi ograniczeniami ruchowymi. Pozostałe miejsca noclegowe przygotowane są w całorocznym domku z kominkiem, z udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Całoroczny domek wakacyjny dla 6-9 osób (3 sypialnie, 2 łazienki,w pełni wyposażony aneks kuchenny, salonik kominkowy), parter przystosowany do wypoczynku osoby na wózku inwalidzkim). Do Domku doprowadzony jest Internet, gościom bez dodatkowych opłat zapewniamy również drewno do kominka. Obiekt posiada trzy „słoneczka” – jest to najwyższa ocena wg kategorii WBN. Jest rekomendowany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej.

Jeśli nie chcecie planować wypoczynku samodzielnie – proponuję pakiety z programem pobytu. Jeśli zamierzacie połączyć wypoczynek z nauką – zapraszam na kurs agroturystyczny lub warsztaty artystyczne prowadzone przeze mnie lub moich Przyjaciół, artystów z różnych dziedzin.

Zapraszam serdecznie!

Odwiedź naszą stronę: www.platte.pl

Telefon: (0...89) 647 20 82

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 7 + 3?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 3 + 1?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 8 + 4?

Tagi: Plattówka Gierzwałd, noclegi Gierzwałd, nocleg Gierzwałd, tanie noclegi Gierzwałd, Gierzwałd tanie noclegi