Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Agroryb Gryfów Sląski

ul. Nad Stawami 1
59-620 Gryfów Śląski

Telefon: (0...75) 78 12 661
Telefon komórkowy: 606 553 428
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.agroryb.pl

Agroryb położony w Karkonoszach w Gryfowie Śl. otoczony 11 ha lustra wody i lasem. Posiada 12 pokoi z łazienkami, TV-Sat, czajnikami, naczyniami w tym 3 apartamenty z lodówkami, wieżami HIFI. Dysponujemy 2 tarasami widokowymi, salą taneczna, biesiadną z kominkiem, rekreacyjną.

Oferujemy pobyty wypoczynkowe dla osób o wysokiej kulturze osobistej. W cenie pobytu jest wędkowanie/ karpia w tym również japońskiego karpia KOI, lina, okonia, szczupaka, suma, płoci, sandacza, amura/, sprzęt pływający, korzystanie z sali rekreacyjnej /stół do tenisa stołowego/, grili, pomostów kąpielowych i wędkarskich, basenów oraz przygotowanego sprzętu wypoczynkowego.

Istnieje możliwość zakupienia poszczególnych posiłków lub całodziennego wyżywienia w EKO kuchni.

 

Na miejscu istnieje możliwość odpłatnego korzystania z kortu tenisowego, studia fitness i masażu oraz sauny SPA Infrwrot, wynajęcia wędek oraz rowerów. Osoby wykupujące posiłki korzystają z rowerów nieodpłatnie. W odległości 200m znajduje się smażalnia ryb z basenami i dużym placem zabaw i boiskiem.

Polecamy:

1. zwiedzanie okolicznych zamków Gryf, Rajsko, Czocha, Kliczków, Grodziec.Chojnik, Frydlant,

2.odwiedzenie muzeum ,Kargula i Pawlaka w Lubomierzu,

3.podziwianie 2 tam zaporowych nad j. Złotnickim i j. Czocha,

4.wycieczki do Pragi. Liberca, Frydlandu, Drezna,

5. wycieczki w góry do Świeradowa/ Stóg Izerski i Dom Zdrojowy/, Szklarskiej Poręby/ Zakręt Śmierci, Wodospad Kamieńczyk, trasy narciaskie zjazdowe i biegowe w Jakuszycach/,Karpacza/Kościółek WANG, stok kolorowa- dla dzieci,Western City, trasy zjazdowe/

6.wycieczki połączone z zakupami szkła artystycznego w Studio Borowski oraz ceramiki bolesławieckiej,

6.bogaty program imprez plenerowych miast Euregionu Nysa/ Kwisonalia-Gryfów,Lato Agatowe- Lwówek,Festiwal Filmów Komediowych w Lubomierzu,Festiwal Tama i Dni zamku Czocha z turniejami rycerskimi w Leśnej, Festiwal Łużycki w Lubaniu,Dni Folkloru w Mirsku i Festiwal Orkiestr Dętych w Świeradowie Zdroju.,

W obiekcie organizujemy sylwestra, imprezy okolicznościowe, zawody wędkarskie, strzeleckie, przejazdy powozami, naukę podstaw windurfigu i parolotniarstwa.

W okolicy istnieje możliwość skorzystania z jazdy konnej /5 km/, przelotów szybowcami/ 30 km/,kręgielni i z jaskini solno-jodowej /5 km/, zwiedzenia podziemnej trasy turystycznej w Sztolni Kowarskiej.

Na miejscu jest również bardzo dużo ciekawych tras rowerowych połączonych z podziwianiem wielu zabytków /kapliczek i kościołów/.

Odwiedź naszą stronę: www.agroryb.pl

Telefon: (0...75) 78 12 661

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 8 + 9?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 4 + 1?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 8 + 2?

Tagi: Agroryb Gryfów Sląski, noclegi Gryfów Śląski, nocleg Gryfów Śląski, tanie noclegi Gryfów Śląski, Gryfów Śląski tanie noclegi