Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Pensjonat Uroczysko-Zaborek***

21-505 Janów Podlaski

Telefon: (0...83) 341 30 68
Fax: (0...83) 341 30 81
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.zaborek.com.pl


Szanowni Państwo!

Zaborek to miejsce z duszą, esencją nadbużańskiego Podlasia, pensjonat z klimatem staroświeckiego zaścianka. Położony na uboczu, w kotlinie nad malowniczym zalewem, o każdej porze roku daje swoim gościom poczucie spokoje, przywołuje wspomnienia, zachwyca urodą otaczającego go pejzażu i urokiem przytulnych, stylowych wnętrz.

Zaborek to zabytkowy kompleks starej drewnianej architektury, odnowionej i przystosowanej do hotelowych potrzeb. Otoczone lasem i łanami zbóż - "bielony" dworek, stara plebania, wiatrak, gontem kryty zaścianek oferuja 100 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3-osobowych.

Pensjonat stwarza idealne warunki dla weekendowych wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi, romantycznych wypadów we w dwoje, a także dla pobytów zbiorowych - zjazdów, szkoleń i konferencji. Plenerowa architektura umożliwia organizację kameralnych i dużych spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu przy akompaniamencie ludowej kapeli. Można urządzić sobie ognisko, korzystac z kortów i boisk sportowych, wypożyczyć rowery, jeździć konno.

Aktywny wypoczynek przyda się z pewnością amatorom wyśmienitej kuchni. W Zaborku karmią po podlasku i staropolsku: pierogi z soczewicą i kaszą gryczaną, pyzy ze słoninką, parowańce i krupnik z "guglami", a na ognisku baran i dzik pieczony w chlebie, do tego na przekąskę smalec z ziołami i cebulką, i wybierane palcami z kamionkowego garnka, pachnące koprem kiszone ogórki.

Amatorów turystyki zachęcamy również do obejrzenia najbliższej okolicy, z pięknym parkiem krajobrazowym "Podlaski Przełom Bugu", zwiedzenia słynnej w świecie Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim, wycieczki nadbużańskim szlakiem z zabytkami trzech kultur - katolickim sanktuarium Matki Boskiej Kodeńskiej, pozostałościami tatarskim mizałów w Studziance i Lebiedziowie, prawosławnym monastyrem św. Onufrego w Jabłecznej i miejsca licznych pielgrzymek Świetej Góry w Grabarce. Latem urządzamy spływ tratwami po Bugu i przejażdzki chłopskimi furami, a zimą kuligi. Na Państwa życzenie zajmiemy sie profesjonalną organizacją zajęć sportowo-rekreacyjnych i wycieczek.

Pobyty indywidualne i grupowe.

Serdecznie zapraszamy!

Nie zapomnij powołać się na serwis www.urlopwpolsce.pl podczas rezerwacji.

Odwiedź naszą stronę: www.zaborek.com.pl

Telefon: (0...83) 341 30 68

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 1 + 3?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 0 + 4?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 7 + 2?

Tagi: Pensjonat Uroczysko-Zaborek***, noclegi Janów Podlaski, nocleg Janów Podlaski, tanie noclegi Janów Podlaski, Janów Podlaski tanie noclegi