Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Dozamel Hotel Kolobrzeg

ul. Kosciuszki 17
78-100 Kołobrzeg

Telefon: 0-71 35-65-611
Fax: 0-71 35-65-801
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.ow.kolobrzeg.pl

 

Ośrodek Wypoczynkowy DOZAMEL położony jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Dysponuje miejscami noclegowymi w nowocześnie urządzonych i wyposażonych pawilonach wypoczynkowych. Kierując się potrzebami klientów w 2000 roku dokonano kolejnej modernizacji Ośrodka. Obecny styl zabudowy, specyfika położenia, jak również miła obsługa tworzą atmosferę sprzyjającą rodzinnemu wypoczynkowi i turystyce biznesowej.

Szef kuchni poleca dania kuchni polskiej, dedykowane nie tylko gustom kuracjuszy. Profesjonalnie świadczymy usługi cateringowe podczas odbywających się na terenie Ośrodka spotkań biznesowych w specjalnie do tego celu przygotowanych salach szkoleniowo- konferencyjnych.

Boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, sauna, bilard i dobrze wyposażona siłownia, jak również wypożyczalnia rowerów sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Bogaty wachlarz usług rehabilitacyjnych wychodzi na przeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających kuracjuszy.W czterech pawilonach - stałym gościom znanych pod wdzięcznymi nazwami: Alina, Beata, Celina i Dorota - obsługa Ośrodka gwarantuje całoroczny komfortowy wypoczynek w pokojach lub apartamentach. W ofercie dostępne są także pokoje przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, kończy o godzinie 10.00 dnia następnego. Pakiet standardowy tworzą pokoje 1-, 2-, 3- osobowe z łazienką, wyposażone w telewizor, radio i telefon oraz akcesoria plażowe.

W ofercie znajdują się również apartamenty: salon, sypialnia, łazienka z natryskiem hydromasującym lub wanną do hydromasażu oraz przypisanymi do apartamentów ( w pwilonie Dorota) garażami dla gości zmotoryzowanych. Na wyposażeniu apartamentów znajdują się także: lodówka, czajnik elektryczny, ekspres do kawy oraz zastawa.


Szef kuchni poleca dania kuchni domowej w porze śniadania, obiadu i kolacji. Uwzględniając kulinarne potrzeby klientów poddanych diecie lekkostrawnej i cukrzycowej z mistrzowską pasją tworzenia podejmie się przygotowania dań sprzyjających zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu gości. W sposób szczególny zachęcamy do korzystania z letniego ogródka, by na świeżym morskim powietrzu rozkoszować się chwilami relaksu. W naszej kawiarni zachęcamy do degustacji drinków i cocktaili.Podczas rozpromienionych złociście dni kawę i herbatę wpisujemy w konwencję chłodnego orzeźwienia. Poza sezonem letnim w ciepłym aromacie poszukujemy magii minionych słonecznych dni.

Biznesmenom, którzy doceniają rolę integracj zespołu na drodze do sukcesu, pomożemy zorganizować sympozja w niecodziennych warunkach klimatycznych. Oferujemy salę konferencyjną na 120 osób, z możliwością aranżacji 2-3 mniejszych niezależnych pomieszczeń.

Posiadamy sprzęt audiowizualny:
ˇ rzutnik 3 COM do przeźroczy
ˇ video
ˇ telewizor
ˇ tablicę magnetyczną
ˇ dostęp do internetu (stałe łącze)

Walory uzdrowiskowe Kołobrzegu.
Specyficzne warunki mikroklimatu (aerozol morski) oraz naturalne lecznicze złoża borowin i tryskające z głębi ziemi solanki sprawiły, że Kołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych i popularnych uzdrowisk w pasie nadmorskim. Posiada największą bazę hotelową, dobrze zorganizowaną podstawową i specjalistyczną kadrę medyczną oraz niezbędne zaplecze diagnostyczno-lecznicze.

Profile lecznicze.
Pobyt kuracyjny w Ośrodku Wypoczynkowym DOZAMEL rozpoczyna się wizytą lekarską, badaniem wstępnym, diagnozą oraz wskazaniem najwłaściwszej dla danego pacjenta terapii. W trakcie turnusu rehabilitacyjnego kuracjusze mają zapewnione dwa zabiegi dziennie z wyłączeniem weekendów. Wachlarz możliwości rekreacyjnych rozpięty pomiędzy zdrowiem i przyjemnością prezentuje kompletną ofertę sportową i kulturalną.

Aura aktywności przyświeca entuzjastom spędzania czasu na wolnym powietrzu. Służy temu: wypożyczalnia rowerów, własne boisko do siatkówki, place zabaw dla dzieci. Obsługa Ośrodka poleca również: saunę, dobrze wyposażoną siłownię, salę fitness i bilard. W pobliżu zlokalizowane są korty tenisowe, mini pole golfowe oraz basen. Dla podsumowania całodniowych wrażeń proponujemy rozkołysane szumem fal ciepłe, gwieździste, muzyczne noce: tańce oraz występy estradowe, stwarzające szansę zrealizowania artystycznych marzeń. W ich współtworzeniu towarzyszyły nam już znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej.Hotel Dozamel jest położony około 500 m od centrum miasta i 500 m od głównej stacji PKS I PKP.

Odwiedź naszą stronę: www.ow.kolobrzeg.pl

Telefon: 0-71 35-65-611

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 9 + 6?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 1 + 2?

  • polski
  • angielski
  • niemiecki

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 3 + 1?

Ogólne informacje o obiekcie: Dozamel Hotel Kolobrzeg

  • Parking dla samochodów

Udogodnienia w pokojach

  • ikonaŁazienka
  • ikonaOdbiornik telewizyjny
  • ikonaOdbiornik radio

Tagi: Dozamel Hotel Kolobrzeg, noclegi Kołobrzeg, nocleg Kołobrzeg, tanie noclegi Kołobrzeg, Kołobrzeg tanie noclegi