Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Hotel JAN***

ul. Grodzka 11
31-006 Kraków

Telefon: 12 421 76 40, 12 432 50 98
Fax: 12 432 50 98
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.hotel-jan.com.pl


Szanowni Państwo!

Hotel Jan znajduje się przy ulicy Grodzkiej 11, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Rynku Głównego - serca Starego Krakowa. Stąd jest wszędzie blisko! Kilkuminutowy spacer wystarczy, aby dotrzeć do najwspanialszych zabytków naszego miasta - Zamku Królewskiego na Wawelu, Uniwersytetu Jagiellońskiego, teatrów, muzeów, galerii, antykwariatów czy sklepów. W ciągu dziesięciu minut, pieszo dojdziemy do Dworca Głównego PKP i PKS.

Hotel Jan mieści się w liczącej pięć wieków zabytkowej kamienicy. Jego symbolem, umieszczonym w znaku firmowym jest renesansowa kolumna, którą odkryto w trakcie prac konserwatorskich, w jednej ze ścian budynku. Historia i tradycja sąsiadują tu z nowoczesnością.

Oferujemy 70 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, TV, telefon, klimatyzację, stałe łącze internetowe. Do dyspozycji gości oddajmy odnowioną w starym stylu piwnicę spełniającą funkcję sali śniadań.

Goszcząc w Hotelu Jan zanurzycie się państwo w magicznej atmosferze Krakowa, które tworzą tętniące życiem kafejki, puby i ukryte w romantycznych zaułkach restauracje. Do późnej nocy można bawić się w dziesiątkach klubów i dyskotek.

Hotel Jan ze swoimi umiarkowanymi cenami będzie dla Państwa idealnym miejscem pobytu w naszym starym królewskim mieście.

Hotel Jan czeka - Zapraszamy!

Odwiedź naszą stronę: www.hotel-jan.com.pl

Telefon: 12 421 76 40, 12 432 50 98

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 0 + 0?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 8 + 1?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 2 + 6?

Tagi: Hotel JAN***, noclegi Kraków, nocleg Kraków, tanie noclegi Kraków, Kraków tanie noclegi