Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Pałac w Paszkówce

ul. Paszkówka 37 k. Krakowa
34-113 Kraków

Telefon: (0...33) 872 38 00
Fax: (0...33) 879 32 61
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.paszkowka.pl

Pałac w Paszkówce od wieków związany był z nazwiskami rodów polskich: Paszkowskich, Tęgoborskich i wreszcie ostatnich właścicieli - Wężyków. To właśnie im Pałac zawdzięcza obecny kształt architektoniczny. Wężykowie zakończyli jego budowę w 1860 r. i pozostawali w jego posiadaniu aż do 1940 roku. Na szczęście nie podzielił on losu setek innych zabytków i przetrwał okres okupacji w stanie nienaruszonym.

Pałac w Paszkówce znajduje się na południowy zachód od Krakowa (30 minut jazdy od centrum miasta), około 40 km od Oświęcimia (45 minut jazdy),niedaleko drogi nr 44 Skawina-Zator, dwa kilometry na południe od miejscowości Wielkie Drogi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 komnat pałacowych i 27 pokoi hotelowych w Hotelu Przypałacowym. Komnaty są wyposażone w XIX-wieczne, dębowe meble: łoża King lub Queen Size, kanapy, fotele, biurka, szafki, szafy oraz jak najbardziej XX-wieczne wanny z wodnym masażem, Jaccuzzi, przestronne łazienki z dużymi lustrami, telewizję satelitarną, telefon z możliwością podłączenia komputera do Internetu. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia komnat w dzień. Pokoje hotelowe są mniejsze, wyposażone w stylizowane meble. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizję satelitarną, telefon z możliwością podłączenia komputera do Internetu.

Proponujemy Państwu skorzystanie z innych oferowanych przez nas atrakcji: Fitness Club: aerobik, gimnastykę francuską, jazz aerobik, calanetics, ćwiczenia na siłowni, saunę, masaż relaksujący i masaż sportowy oraz wspaniały relaks w jaccuzzi. Basen z podgrzewaną wodą, otwarty cały rok (cześć basenu znajduje się w budynku): pływanie, pluskanie i ćwiczenia rekreacyjne - indywidualne i grupowe. Dyskoteka przy basenie: muzyka lat 70`, 80` i 90. + orzeźwiające drinki, wino, piwo, napoje chłodzące, herbata i kawa.

Zapraszamy na romantyczny spacer alejkami parku, w cieniu trzystuletnich grabów, prześwietlanych promieniami słońca. Proponujemy również dłuższą wyprawę pieszą do drewnianego kościółka z XVI wieku w pobliskich Sosnowicach lub w okoliczne lasy. Cóż bardziej romantycznego i relaksującego może być od wieczornej przejażdżki bryczką, XIX - wiecznym powozem (lando) wśród pól, w czasie kwitnienia sadów, sianokosów czy żniw.

Rekreacja terenowa - ruch to zdrowie. Wycieczki rowerowe, jazda konna, pełno wymiarowe boisko sportowe, oraz ćwiczenia terenowe pod nadzorem instruktorów. Pełne niezapomnianych wrażeń kuligi, ogniska, imprezy grillowe, połączone z występami miejscowych zespołów prezentujących muzykę ludową, cygańską, kresową, żydowską i degustacja niecodziennych potraw i napoi przygotowanych wg starych przepisów.

Restauracja Pałacowa mogąca ugościć jednoczesnie 80 osób, poleca specjały kuchni polskiej i światowej. Unikalna atmosfera drink baru hotelowego w otoczeniu historycznych wnętrz i wyposażenia, jest wspaniałym miejscem do relaksu po całodziennej konferencji. Restauracja oferuje również specjały grillowe na świeżym powietrzu.

Sala Marmurowa pozwala na organizację szkoleń, konferencji, sympozjów, wykładów. Bezpośrednie wyjście na ganek od strony pólnocnej umożliwia zorganizowanie przerwy kawowej na świeżym powietrzu z widokiem na piękny i zabytkowy park. Galeria dostępna także dla gości indywidualnych stanowi również odpowiednie miejsce do przeprowadzenia zamkniętych spotkań o zróżnicowanym charakterze a przede wszystkim jest to miejsce kontemplacji sztuki - tutaj organizowane są wystawy sztuko współczesnej. Piekny wystrój Sali Lustrzanej pozwala na przeprowadzenie konferencji w miejscu, gdzie dawniej odbywały sie wyśmienite bale.

W sumie Pałac dysponuje bazą konferencyjną dla 295
uczestników.

Odwiedź naszą stronę: www.paszkowka.pl

Telefon: (0...33) 872 38 00

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 5 + 9?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 5 + 8?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 0 + 7?

Tagi: Pałac w Paszkówce, noclegi Kraków, nocleg Kraków, tanie noclegi Kraków, Kraków tanie noclegi