Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Zajazd Srebrna Góra

ul. Księcia Józefa 120
30-250 Kraków

Telefon: (0...12) 429 71 23
Fax: (0...12) 429 98 00
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.srebrnagora.net

Od blisko 30 lat jesteśmy obecni na kulinarnej mapie Krakowa. Położona u stóp Bielańskiego Klasztoru O.O. Kamedułów, nad Wisłą restauracja i zajazd Srebrna Góra odwiedzana jest już przez trzecie pokolenie naszych Gości !

Znajdujemy się przy głównym wjeździe od strony autostrady i lotniska w Balicach, bezpośrednio przy przystani statków wycieczkowych płynących spod Wawelu do Tyńca i na Bielany. Od stycznia 2006 roku do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 pokoi hotelowych. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z nich zarówno uczestnicy organizowanych u nas imprez, jak i Goście odwiedzający Kraków.

Oferujemy 14 pokoi hotelowych z 38 miejscami noclegowymi (z dostawkami - 46 miejsc): 3 pokoje dwuosobowe, 8 - trzyosobowych, 1 - czteroosobowy i 2 apartamenty dwuosobowe z najwyższej klasy wannami z hydromasażem.

Wszystkie pokoje wykończone są w wysokim standardzie, wyposażone we własne łazienki, telewizję z możliwością odbioru programów satelitarnych*, telefony z linią zewnętrzną i szerokopasmowy internet. Większość pokoi położona jest od strony południowej, co zapewnia malowniczy widok na Wisłę, Srebrną Górę i Klasztor Kamedułów.


Położenie przy trasie wylotowej z miasta w kierunku autostrady i lotniska, a zarazem w atrakcyjnej turystycznie i krajobrazowo okolicy sprawia, iż przyjeżdża się do nas zarówno na obiad w drodze do - lub z Krakowa, jak i na rodzinne lub firmowe biesiady z dala od miejskiego zgiełku.

Rodzinna atmosfera oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż Srebrna Góra jest popularnym miejscem organizowania niezapomnianych przyjęć weselnych. Muzyka i tańce na ogrodowym tarasie, pokazy sztucznych ogni i bufety grillowe stanowią niezwykłe uzupełnienie organizowanych przez nas imprez. Do dyspozycji naszych Gości mamy obszerny bezpłatny i monitorowany parking. Sala główna i bankietowa pozwalają na organizację imprez do 160 osób. Zapraszamy do największego w Krakowie ogródka, gdzie wśród zieleni na wolnym powietrzu organizujemy imprezy rodzinne, pikniki dla firm i grup turystycznych do 350 osób.

Odwiedź naszą stronę: www.srebrnagora.net

Telefon: (0...12) 429 71 23

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 0 + 8?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 2 + 3?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 1 + 4?

Tagi: Zajazd Srebrna Góra, noclegi Kraków, nocleg Kraków, tanie noclegi Kraków, Kraków tanie noclegi