Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Hotel RAPSODIA**

ul. Ebersa 5
33-380 Krynica Zdrój

Telefon: (18) 471 27 85, (18) 471 63 41
Fax: (18) 471 27 85
Telefon komórkowy: 513 080 086
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.hotelrapsodia.pl

Szanowni Państwo! 

Hotel Rapsodia znajduje się w centrum Uzdrowiska Krynica Zdrój. Miejscowość ta położona jest w Beskidzie Sądeckim, który pokrywają wspaniałe lasy zamieszkiwane przez rzadkie gatunki zwierząt i ptactwa. Głównym bogactwem tej ziemi są niewątpliwie wody mineralne posiadające właściwości lecznicze , dzięki którym od 1793 roku Krynica zaczęła rozwijać się jako uzdrowisko i uzdrowiskiem tym pozostała przywracając tysiącom ludzi zdrowie i siły.

Posiadamy obecnie 65 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz w pokojach o podwyższonym standardzie. Wszystkie pokoje są z balkonami, posiadają pełny węzeł sanitarny, telewizor, telefon, dostęp do sieci Internet.

Swoim gościom oferujemy możliwość spędzenia niezapomnianych chwil w perle polskich uzdrowisk. Na terenie naszego obiektu istnieje możliwość zaparkowania samochodu na hotelowym parkingu. Hotel otoczony jest dużym ogrodem letnim z zadaszonym miejscem na grilla lub ogniska, gdzie istnieje możliwość pieczenia kiełbasy, prosiaka, barana. Poza tymi atrakcjami istnieje możliwość jazdy samochodami terenowymi, a zimą zorganizowania kuligów.

Na terenie hotelu zapewniamy możliwość aktywnego wypoczynku, udostępniając dla Państwa wypożyczalnię rowerów, bilard, ping-pong (latem) i saunę. Poza tym mamy do zaoferowania masaże w gabinecie znajdującym się na terenie naszego obiektu. W hotelu znajduje się również przytulna sala kominkowa, gdzie po szalonym dniu odnajdziecie Państwo oazę spokoju pełną rodzinnego ciepła. W sezonie zimowym dysponujemy instruktorem narciarstwa. W okresach organizacji turnusów wczasowych (ferie zimowe, wakacje, sylwester,) w ramach określonych pakietów cenowych, zapewniamy wiele dodatkowych atrakcji, a we współpracy z biurami podróży organizujemy wycieczki plenerowe i autokarowe w tym na Słowację.

Ci, którzy wybiorą Krynicę na miejsce swojego wypoczynku, leczenia, rozrywki nie będą żałować i wrócą tu ponownie. Krynica ma bowiem nie tylko leczniczy klimat, ma również niepowtarzalną atmosferę i wspaniałych mieszkańców, którzy po latach doświadczeń wypracowali swoisty "kult kuracjusza i wczasowicza". Dlatego witamy państwa w naszym hotelu z wielka radością i życzliwością.

Serdecznie zapraszamy!!!

Odwiedź naszą stronę: www.hotelrapsodia.pl

Telefon: (18) 471 27 85, (18) 471 63 41

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Opinie o obiekcie

  1. SUPER,SUPER,SUPER

    braciszek

Dodaj opinię

Ile wynosi 2 + 3?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 3 + 4?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 6 + 7?

Tagi: Hotel RAPSODIA**, noclegi Krynica Zdrój, nocleg Krynica Zdrój, tanie noclegi Krynica Zdrój, Krynica Zdrój tanie noclegi