Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Dworek Pod Herbem

ul. -; Wziąchowo Wielkie, 56-300 Milicz
56-300 Milicz Milicz

Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl


Szanowni Państwo!

Przedstawiamy Państwu ofertę zorganizowanego wypoczynku, szkoleń, spotkań biznesowych, jubileuszowych i konferencji w ośrodku szkoleniowo-konferencyjnym Dworek pod Herbem. Obiekt jest neoklasycystycznym dworkiem z pocz. XVIII wieku, położonym na skraju płaskowyżu, wśród łąk, lasów i pól uprawnych.  

Nasze doświadczenie w organizowaniu szkoleń zmobilizowało nas do przystosowania dworku do świadczenia takich usług. Obok restauracji posiadamy salę konferencyjną o powierzchni 100 metrów kwadratowych z 50 miejscami dla konferujących. Do wyposażenia sali należą dwa flipcharty z blokami i pisakami oraz sprzęt audiowizualny, wideo i telewizor.

Oferujemy całodobowe wyżywienie, uroczyste bankiety i kolacje.

Większym grupom, szkoleniom i zjazdom oferujemy zarezerwowanie ośrodka na wyłączność na czas pobytu, nie przyjmujemy wtedy innych klientów, co gwarantuje domową atmosferę i możliwość osiągnięcia lepszych wyników szkoleniowych.

Posiadamy również liczne możliwości spędzenia czasu w trakcie przerw. Nasza ośrodek szkoleniowo - konferencyjny usytuowany jest na terenie czystym ekologicznie. W pobliżu znajdują się stawy milickie oraz liczne kompleksy leśne bogate w zwierzynę łowną. Dworek pod Herbem otoczony jest także 3,5 ha parkiem, w którym znajdują się dwa zarybione stawy, grill wraz z ogniskiem i ławkami, a także kort tenisowy. Istnieje również możliwość wypożyczenia u nas rowerów i zorganizowania wycieczki. Wszystkie atrakcje są zarezerwowane jedynie dla gości hotelowych.

Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony z 30 stanowiskami.

Serdecznie zapraszamy!

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 1 + 2?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 5 + 9?

Tagi: Dworek Pod Herbem, noclegi Milicz, nocleg Milicz, tanie noclegi Milicz, Milicz tanie noclegi