Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Uzdrowisko Nałęczów S.A.

ul. Aleja Małachowskiego 5
21-140 Nałęczów

Telefon: (0...81) 50 16 027, (0...81) 50 14 356
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.uzdrowisko-naleczow.com.plPRZYWRACAMY KONDYCJĘ I UŚMIECH
Stworzyliśmy miejsce, gdzie ciało i umysł mogą uwolnić się od stresu. Łączymy starożytną filozofię Sanus per Aquam z nowoczesnością XXI wieku. Poznają Państwo leczniczą moc wody z nałęczowskich źródeł. Zadbamy o Państwa zdrowie, poprawimy wygląd i samopoczucie. Otoczeni troską i opieką naszych specjalistów zapomną Państwo o problemach codzienności..

TWORZYMY HARMONIĘ CIAŁA I DUSZY
Profesjonalnie wykonane zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała wygładzają, odżywiają i odmładzają skórę. Gabinety odnowy biologicznej wykorzystują nowoczesne zdobycze kosmetologii. Ciało i umysł zrelaksują i pobudzą hydromasaże i kąpiele w wodzie ze źródła, którego lecznicze właściwości odkryto prawie 200 lat temu. W programie psychoterapii wykorzystujemy działanie światła, dźwięku, zapachu i kolorów. Podczas zajęć relaksujących mija stres i zmęczenie. Muzyka uspokaja, a sztuka przywraca harmonię i radość życia.

ŁĄCZYMY LUKSUS Z NATURĄ
Komfortowe warunki pobytu uzupełniają zabiegi pielęgnacyjne a także swoisty mikroklimat Nałęczowskiego Parku, w którym zabytkowe drzewa, unikalne katalpy, skrzydłoorzechy chińskie, kasztanowce, lipy i sosny wydzielają lifocydy o leczniczych właściwościach.

Zapraszamy Państwa do Pawilonu Angielskiego, nowoczesnego obiektu o wysokim standardzie. Jego wielkość (60 miejsc) gwarantuje kameralność pobytu, a dyskretny i kompetentny personel zadba o naszych gości. Przygotowaliśmy dla Państwa pokoje dwuosobowe z przestronnymi łazienkami. W pokoju lodówka. TV - sat, radio-budzik, telefon, czajnik bezprzewodowy. W budynku znajduje się winda, czytelnia z dużym telewizorem, Restauracja Pavillon, barek i sala bilardowa oraz Zespół Odnowy Biologicznej (gabinet kosmetyczny, sauna, jacuzzi, sale ćwiczeń z przyrządami gimnastycznymi, solarium).

RESTAURACJA "PAVILLON"
Restauracja inna niż wszystkie. Preferujemy kuchnię zdrową i dietetyczną. Większość dań stanowią wyselekcjonowane potrawy kuchni basenu Morza Śródziemnego. Secesyjny wystrój wnętrza znakomicie uzupełnia ciepłą i kameralną atmosferę prowadzonej w sposób profesjonalny z prawdziwie polską gościnnością rodzinnej restauracji.

Nałęczów - zielone miasto-uzdrowisko położone w urokliwej i bajkowo malowniczej kotlinie Płaskowyżu Nałęczowskiego, w sąsiedztwie magicznego Kazimierza Dolnego nad Wisłą. Nałęczów to jeden z najpiękniejszych polskich zdrojów. Rozsławiony w całej Polsce i poza jej granicami przez kuracjuszy i turystów. Spopularyzowany przez wielu sławnych dziennikarzy, uczonych i artystów: muzyków, malarzy i pisarzy, którzy tu bywali, czerpali natchnienie, tworzyli i odbudowywali siły. Wśród piewców niezwykłości Nałęczowa znaleźli się Bolesław Prus, Stefan Żeromski i Ewa Szelburg-Zarembina.

Sercem Nałęczowa jest park, w którym kasztanowce, lipy, buki, sosny, dęby, jesiony a także unikalne katalpy, skrzydłoorzechy chińskie i tulipanowce amerykańskie wydzielające fitocydy tworzą swoisty mikroklimat o leczniczych właściwościach. Ten wyjątkowy mikroklimat i cisza sprzyjają leczeniu przede wszystkim chorób układu krążenia. Hasło Nałęczów leczy serce to rzeczywistość. Ważnym elementem wspierającym kuracje wielu innych schorzeń jest - znana od bardzo dawna - doskonała woda mineralna Nałęczowianka. Krystalicznie czysta, naturalna woda mineralna, zawdzięczająca swą doskonałość proporcjom mikro- i makroelementów w niej zawartych, a zwłaszcza związków wapnia i magnezu.

Nie zapomnij powołać się na serwis www.urlopwpolsce.pl podczas rezerwacji.

Odwiedź naszą stronę: www.uzdrowisko-naleczow.com.pl

Telefon: (0...81) 50 16 027, (0...81) 50 14 356

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 0 + 6?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 2 + 6?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 3 + 2?

Tagi: Uzdrowisko Nałęczów S.A., noclegi Nałęczów, nocleg Nałęczów, tanie noclegi Nałęczów, Nałęczów tanie noclegi