Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

O firmieUrlopwpolsce.pl to portal turystyczny, którego początki sięgają 2002 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych serwisów specjalizującym się w turystyce krajoznawczej. Naszym głównym celem jest prezentowanie ofert turystycznych z różnych zakątków Polski. W ciągu 8 lat zaufało nam kilka tysięcy obiektów z ponad 250 miejscowości. W naszej bazie znajdują się m.in. ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, wille, kwatery prywatne, a także gospodarstwa agroturystyczne i hotele. Oferty są pogrupowane według regionów, województw, miast oraz kategorii, co umożliwia szybkie i łatwe wyszukiwanie informacji.

Na początku 2010 roku odświeżyliśmy portal, tak aby stał się on jeszcze bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Na stronie zamieściliśmy elementy, o które najczęściej Państwo pytali i kilka innych, które wzbogaciły serwis. W swojej pracy staramy się idealnie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Niezależnie czy poszukuje on noclegu w celach służbowych, planuje urlop z rodziną, czy też chce dodać swój obiekt do naszej bazy.

Nie zapominamy także o rzeczach ważnych i chętnie angażujemy się w promocję inicjatyw społecznych. Jesteśmy patronem medialnym m.in. Akcji Pajacyk i organizacji ekologicznej WWF, wspieramy również liczne imprezy i wydarzenia kulturalne z różnych regionów Polski.

Mamy nadzieję, że urlopwpolsce.pl stanie się przydatnym źródłem informacji w czasie planowania Państwa wypoczynku. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące funkcjonowania serwisu lub pomysł na jego dalszy rozwój zapraszamy do kontaktu: biuro@urlopwpolsce.plKamila Kozińska
Go Up Group

Adres:
ul. Turecka 14
30-332 Kraków
E-mail:

Nr konta:
56 1910 1048 2110 0002 8070 0001
Deutsche Bank PBC S.A.