Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Twój schowek

Ostatnie oferty dodane do twojego schowka:

    Nie masz ofert w schowku
Zamów kupony

Jak to działa?

Wybierz ofertę specjalną

Znajdź oferty, które cię zainteresują i pozwolą zaoszczędzić na urlopowych wydatkach.

Pobierz bezpłatny kupon

Wybrane oferty wydrukuj w postaci kuponu promocyjnego i zabierz ze sobą w podróż.

Korzystaj z atrakcji

Przedstaw kupon personelowi przed skorzystaniem z oferty i baw się dobrze!

Współpracuj z nami!

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Księgarnia i kawiarnia Bona

10% rabatu na książki i kawę!

  • 10% rabatu na cały asortyment księgarni oraz kawiarni
  • Rabat nie łączy się z innymi promocjami

Księgarnia i kawiarnia Bona

Dodaj do schowka

Bona jest takim miejscem w Krakowie, które łączy w sobie pełnowartościową kawiarnię z księgarnią o szerokiej ofercie. Księgarnie, w których możemy swobodnie wziąć z półki książkę i zapoznać się z nią na miejscu, stały się standardem. Bona oferuje na tym polu znacznie więcej. U nas możecie przy kawie przeczytać książkę od deski do deski, a jeśli nie zdecydujecie się na jej zakup – śmiało odstawić z powrotem na półkę.
Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim beletrystykę (w języku polskim, a także angielskim, niemieckim, francuskim i włoskim), duży wybór wydawnictw albumowych (fotografia, design, architektura, typografia) oraz specjalnie wybrane książki dla dzieci i młodzieży – naszą szczególną chlubę.

Co ważne – jeśli nigdzie nie możecie znaleźć pozycji, na której Wam zależy, zajmiemy się sprowadzeniem jej z dowolnego miejsca i dostarczymy pod wskazany adres.

A kawiarnia? Tu naszą dumą jest ręcznie wykonany włoski ekspres marki Victoria Arduino (spoglądająca ze ściany królowa Bona zobowiązuje). Jeśli nie zachęci Was doskonale zaparzona włoska kawa, zawsze pozostaje szeroki wybór herbat, gorąca czekolada lub wino. Do tego ciasta, ciasteczka lub kanapki. Naszym celem było stworzenie zacisznego miejsca spotkań z dala od zgiełku Rynku Głównego, w dawnym centrum miasta, u stóp Wawelu. Po blisko trzech latach możemy nieskromnie powiedzieć, że się nam udało.

Zapraszamy również do:
księgarni internetowej www.bonamedia.pl – tu uzyskasz 15% rabatu. Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 50 złotych dostawa na terenie Krakowa gratis.