Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Twój schowek

Ostatnie oferty dodane do twojego schowka:

    Nie masz ofert w schowku
Zamów kupony

Jak to działa?

Wybierz ofertę specjalną

Znajdź oferty, które cię zainteresują i pozwolą zaoszczędzić na urlopowych wydatkach.

Pobierz bezpłatny kupon

Wybrane oferty wydrukuj w postaci kuponu promocyjnego i zabierz ze sobą w podróż.

Korzystaj z atrakcji

Przedstaw kupon personelowi przed skorzystaniem z oferty i baw się dobrze!

Współpracuj z nami!

Newsletter

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

20% rabatu!

  • 20% rabatu na jednorazowy wstęp na zajęcia lub 10% rabatu na karnet Body&Mind
  • Zajęcia objęte promocją: Pilates, Fit & Flex, Wykop Stres, Body Ball (Piłki), Tai Chi, Szkoła Relaksu, Wdzięk i Klasa na Obcasach, Taniec Brzucha, Salsa Solo, Nordic Walking.

 

 

Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Dodaj do schowka

Meli-Melo Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet, jak sama nazwa wskazuje, tworzona jest przez kobiety i dla kobiet.
 
Misją jest stworzenie pozytywnego miejsca z pozytywną energią, w którym każda kobieta będzie mogła znaleźć kawałek świata tylko dla siebie.

Meli-Melo to odskocznia od codziennego życia, chwila relaksu i wytchnienia w miłej i inspirującej atmosferze, a zarazem miejsce, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego.

Zapraszamy na kursy, warsztaty i zajęcia rozwijające kobiety na wielu płaszczyznach - ciała, ducha, hobby, jako kobietę, matkę, partnerkę, a przede wszystkim pozwalające odnaleźć równowagę między tymi wszystkimi aspektami codziennego życia.


ZAJĘCIA OBJĘTE PROMOCJĄ:

PILATES - Pilates różni się od zwykłego fitnessu tym, że nie obciąża organizmu, ale raczej powoli podnosi jego wydolność, dbając o zbalansowany rozwój wszystkich partii mięśni w tym samym czasie. W czasie treningu wykonywane są serie ćwiczeń w dogodnym dla klienta tempie. Ruchy są delikatne i powolne. 

FIT&FLEX - ćwiczenia z elastycznymi, lateksowymi taśmami i dużymi piłkami, stworzone po to, aby pomóc Wam wzmocnić i wymodelować sylwetkę. 

WYKOP STRES - zajęcia, które oprócz zapewnienia Ci dobrej kondycji, pomogą rozładować stres, napięcie i negatywne emocje… 

BODY BALL (piłki) - zajęcia przeznaczone są dla wszystkich osób chcących wzmocnić i uelastycznić swoje ciało ale przede wszystkim zalecane są osobom pragnącym poprawić stan swojego kręgosłupa i stawów.

TAI-CHI - korzystnie wpływa na cały ludzki organizm: utrzymuje elastyczność mięśni i stawów, pogłębia oddech, wywiera uspokajający wpływ na cały system nerwowy, poprawia zdolność do fizycznej i psychicznej reakcji na bodźce zewnętrzne.

SZKOŁA RELAKSU - tu możesz  nie tylko poprawić sprawność swojego ciało, ale również odpocząć od codziennego zgiełku.

WDZIĘK I KLASA NA OBCASACH - uczymy się chodzić, poruszać a potem tańczyć w butach na wysokich obcasach, budzimy w sobie divę, modelkę, gwiazdę kabaretu, kobietę ikonę, kobietę silną , świadomą swego ciała i emanacji.

TANIEC ORIENTALNY BRZUCHA - poznajemy elementy: tańca egipskiego, tribal fusion, folk, cabaret american style, tunezyjskiego, drum solo i bardziej liryczne interpretacje.

SALSA SOLO - to zajęcia idealne dla Pań, które pragną rozwinąć umiejętności taneczne, ale też popracować nad świadomością własnego ciała, gracją ruchów, kondycją i utrzymaniem linii.

NORDIC WALKING - Poprawia samopoczucie i daje poczucie przynależności do grupy, niweluje osamotnienie, pozwala na nawiązanie nowych znajomości i więzi społecznych.