Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Waykiki

ul. Gostyńska 1
64-113 Osieczna

Aby otrzymać zniżkę 5% powołaj się na serwis urlopwpolsce.pl

Urocze miasteczko Osieczna wkomponowane jest w atrakcyjne tereny Pojezierza Świerczyńsko-Wojnowickiego z dwunastoma jeziorami.

Ośrodek usytuowany jest na małym półwyspie, blisko plaży, co daje możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów, rekreacji. W pobliżu znajdują się obiekty sportowe, zabytki, łowiska.

Dysponujemy parkingiem dla wszystkich gości, który dostosowany jest również dla autokarów.

Zapraszamy serdecznie do zorganizowania w naszym ośrodku obozów dla dzieci i młodzieży oraz kolonii. Warunki są idealne. Domki położone są blisko siebie i co najważniejsze na zamkniętym i nadzorowanym terenie.

Wszędzie stąd blisko. Do plaży i jeziora zaledwie 50 metrów, do restauracji 10 m. O krok znajdują się boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Do dyspozycji są 3 sale, w których zorganizować można różnego rodzaju konkursy, zabawy, wykłady, treningi, ćwiczenia.

Bardzo dobrze czują się u nas obozy sportowe, taneczne, kondycyjne, wędkarskie, fotograficzne, a także wycieczki szkolne.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Istnieje również możliwość rozpalenia ogniska lub grilla w przygotowanym do tego celu miejscu.

Pomożemy zorganizować dodatkowe atrakcje. Zamówimy bryczki, autokar, wodzireja, animatorów. Doświadczona i zgrana kadra chętnie służy pomocą, aby spełnić wszystkie życzenia naszych Gości.

Dla obozów i kolonii oferujemy atrakcyjne rabaty!

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 5 + 2?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 1 + 9?

Tagi: Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Waykiki, noclegi Osieczna, nocleg Osieczna, tanie noclegi Osieczna, Osieczna tanie noclegi