Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Pensjonat Agroturystyczny Jansówka Poznań - Kuślin

ul. Emilii Sczanieckiej 23 ;64-316 Kuślin
64-316 Poznań

Telefon: (0...61) 44 78 626
Fax: (0...61) 44 78 626
Telefon komórkowy: 605639254
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.jansowka.pl

Szanowni Państwo!

Pensjonat Agroturystyczny JANSÓWKA położony jest w malowniczym rejonie wsi Kuślin, otoczony trzystronnie mieszanym lasem i polami. Jednocześnie będąc oddalonym 40 km od Poznania. Z uwagi na dobry układ komunikacyjny, dojazd samochodem do centrum Poznania zajmuje tylko 40 minut. W niecałą godzinę można więc całkowicie odetchnąć w leśnym środowisku od miejskiej cywilizacji, nie tracąc możliwości szybkiego do niej powrotu.

Pensjonat oferuje 23 miejsca noclegowe (w pokojach dwu- i trzyosobowych z łazienką i apartamencie). Każdy pokój został wyposażony w telewizor, radio i łącze telefoniczne (możliwość podłączenia do Internetu). Część noclegowa znajduje się na osobnej kondygnacji budynku z osobnym wejściem oraz własną kuchnio-jadalnią. Istnieje możliwość zamówienia całodziennych posiłków lub ich wykonanie we własnym zakresie. Pokoje oferują standard hotelowy dla pobytów jednodobowych, weekendowych lub turnusów wielodniowych. Mile widziane są przyjazdy grup zorganizowanych.

Pensjonat oferuje organizację pobytów świątecznych, noworocznych, karnawałowych i okolicznościowych - udostępniając na cel zabawy tanecznej osobną dużą salę (ponad 100 m2). Można ją zorganizować samodzielnie lub oprzeć się na naszej organizacji, włączając w to przygotowanie muzyki wedle upodobań gości. Promujemy tu aktywy wypoczynek, a dlaczego? Tu trzeba zapomnieć o fakcie, że wraca się do domu zmęczonym pracą. Tu można się zmęczyć fizycznie nie biegając za autobusem czy między biurem a windą w ciągłej obawie, że się spóźnimy na spotkanie czy nie zdążymy ze sprawozdaniem dla wymagającego szefa.

Nasze propozycje przedstawiamy jako pojedyńcze produkty ale równie dobrze można je połaczyc dla zwiększenia efektu. Można też nie robić nic - to też jest przyjemne... Jeździmy konno Każdy weekend i urlop to okazja do przeżycia ekscytującej przygody na końskim grzbiecie. Widok z wysokości kłębu konia to coś niepowtarzalnego i niezapomnianego. Koniarze wiedzą jak trudno jest znaleźć dobrą stajnię w której zarówno koń jak i jeździec dobrze się czują a przy okazji członkowie rodziny, którzy nie podzielają pasji jeździectwa, się nie nudzą. W „Jansówce” dla każdego coś miłego. Koniarze pod okiem doświadczonego instruktora doskonalą umiejętności jeździeckie, uczą się skakać przez przeszkody na parkurze a później na crossie, jeżdżą w teren (ponad 60 km szlaków końskich). Do nas można przyjechać również z własnym koniem, posiadamy jeszcze kilka miejsc pensjonatowych dla koni. Rozległe łąki i urozmaicone tereny leśne to doskonałe warunki do jazdy konnej.

Rajdy konne i wycieczki to tylko jeden z atutów JANSÓWKI. Doskonałe warunki, jakie zapewniamy naszym koniom i koniom naszych gości sprawiają, że jazda konna na zadbanych koniach i ciekawym miejscu to czysta przyjemność. Również przyjemna jest świadomość, że rodzina jest zadowolona i nie nudzi się podczas naszych jazd.

W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo miejsc godnych uwagi: dworki szlacheckie z XVIII i XIX wieku, Pałac w Wąsowie, ciekawe założenia parkowe, stare, stylowe zabudowania wiosek (osadnictwo holęderskie) i miast, ciekawostki przyrodnicze, głazy, pomniki przyrody, skanseny i muzea. Rejon powiatu nowotomyskiego to "zagłębie wiklinowe" a kiedyś również chmielowe - jednym z symboli jest największy na świecie kosz wiklinowy oraz odbywający się corocznie jarmark chmielarsko-wikliniarski na początku września. Jedną z cyklicznych imprez jest Big Band Festiwal w czerwcu podczas którego prezentują się zespołu z całej Polski.. Dla mieszczuchów niebywała okazja obserwacji zwierząt (obserwatorium nietoperzy "Batmanówka") i przyrody w towarzystwie leśniczego. Tu odbywały się walki o wolność Polski w trakcie Powstania Wielkopolskiego i tu mieszkała i działała znana patriotka Emilia Sczaniecka.

Wszystkie te miejsca można odwiedzić zatrzymując się w Jansówce. Wszędzie na życzenie będzie towarzyszył przewodnik - można oczywiście zwiedzać samemu - dysponujemy przewodnikami i mapami. Korzystamy z Jansówkowego WTC (Wysokie To Coś) Punkt widokowy, miejsce na ognisko w razie niepogody, wieża wspinaczkowa, twierdza którą trzeba zdobyć - to tylko niektóre z zastosowań tego najwyższego na terenie Jansówki obiektu. Można go używać na wiele sposobów. Dlaczego? Bo opiera się na mocnej konstrukcji umożliwiającej wspinanie się na sam szczyt niekoniecznie po schodach a np. po ścianie za pomocą liny. Bo można w nim rozpalić ognisko i nie zważać na padający deszcz czy wiejący wiatr - w środku jest cicho, przytulnie ognisko sprawia, że jest również ciepło nawet podczas mrozów. Bo teren wokół umożliwia, przy odrobinie wyobraźnie, stworzenie własnego świata i przeniesienie się do odległej krainy gdzie walczy dobro ze złem a dobro oczywiście zwycięża. Wreszcie jest to punkt górujący nad okolicą i umożliwiający jej obserwowanie.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, rodzinne, Sala na 25 par na imprezę karnawałową, z pełną obsługą i prowadzącym, sala konferencyjna, seminaryjna z niezbędnym sprzętem do prowadzenia wykładów i dodatkowo niepowtarzalne otoczenie. W Jansówce możesz zorganizować spotkanie firmowe, imprezę rodzinną, czy spotkanie w gronie przyjaciół. Konwencja spotkania klubowego, zabawy tanecznej lub czegoś zupełnie zwariowanego. Do każdego wariantu można dołączyć pozostałe nasze produkty i przygotować niespodziankę dla uczestników w postaci niekonwencjonalnej zabawy. W przerwach zaprosić gości na naukę jazdy konnej, przejazd bryczką lub saniami. Wybrać się na krótszą lub dłuższą wycieczkę, poćwiczyć elementy sztuk walki lub gimnastyki, urządzić turniej lub zawody - do wyboru: tenis, bilard, cross rowerowy lub pieszy. A wieczorami: kino, ognisko, wieczór klubowy. Każdy pomysł jest ciekawy i można się pokusić o jego realizację.

Bawimy się też w nasze małe Las Vegas. Dla spragnionych odrobiny hazardu jest możliwość sprawdzenia się w grach wymagających skupienia jak i techniki. Nie, nie mamy ruletki ani jednorękiego bandyty, ale dwa stoły, które przysparzają wielu emocji: stół do tenisa stołowego i do bilardu. Po wyczerpującym fizycznie i emocjonalnie pojedynku można poświęcić się X Muzie i poczuć się jak w Multipleksie - system domowego kina zapewnia niezapomniane przeżycia podczas oglądania zarówno klasyki filmowej jak i nowości kinowych. Wszystkie brzmią i wyglądają znacznie lepiej niż wersje telewizyjne.

Dla pragnących poprawić swoją kondycję jest siłownia, na życzenie z instruktorem który podpowie co robić by wyglądać atrakcyjnie.

Siedzimy przy ognisku Idealne na letnie wieczory. Stół, ławeczki, ognisko i wieczorne odgłosy łąki (żaby, świerszcze), nie zanieczyszczone przez światło niebo, widoczne gwiazdy to wszystko razem sprawia, że wieczorne imprezy przeciągają się do samego rana i nie chce się wracać do pensjonatu. Możliwość usmażenia tradycyjnej kiełbaski lub przygotowania przez nas specjalnego menu ogniskowego z piwem beczkowym.

Tenis? Dlaczego nie! Nie jest to wprawdzie otoczony przez rozemocjonowanych kibiców kort jak te, na których teraz grywają sławy tenisa, ale jest tym własnei, co potrzeba zapalonemu amatorowi tenisa ziemnego: równa nawierzchnia, siatka przez środek kortu i zabezpieczenie uniemożliwiające przedostanie się piłki poza kort. Nic dodać nic ująć tylko brać rakiety i iść grać. Jeśli oczywiście pogoda pozwala.

Ogród chiński w sercu Europy? Tak to jest możliwe. Założenia przestrzenne tego ogrodu są takie same jak ogrodów w dalekich Chinach czy jeszcze dalszej Japonii. Zrobiliśmy go by móc się w nim wyciszyć, nabrać sił, czerpać całymi garściami pozytywną energię właśnie tam skumulowaną.

Odwiedź naszą stronę: www.jansowka.pl

Telefon: (0...61) 44 78 626

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 7 + 7?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 8 + 1?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 0 + 0?

Tagi: Pensjonat Agroturystyczny Jansówka Poznań - Kuślin, noclegi Poznań, nocleg Poznań, tanie noclegi Poznań, Poznań tanie noclegi