Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Hotel - Restauracja Kasper Suski

ul. Zamkowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Hotel - Restauracja Kasper Suski mieści się w renesansowym, pieknym zamku zwanym Małym Wawelem. Zamek Został zbudowany na przełomie XV i XVI wieku na pograniczu pasm trzech Beskidów: Makowskiego, Małego i Żywieckiego, u podnórza góry Jasień. ZAmek znajduje się przy trasie Śląsk - Zakopane (60 km od Krakowa, 55 km od Bielska Białej i tylko 16 km od Zawoi - miejscowości turystycznej atrakcyjnej latem i zimą. Przy zamku znajdyje się stary park z oranżerią i domkiem ogrodnika, w którym mieści się Muzeum Regionalne.

Hotel urządzony jest w jednym ze skrzydeł zamku i posiada 14 komfortowych pokoi, każdy z łazienką i telewizorem, telewizją satelitarną, stylową restaurację na 100 osób oraz salę konferencyjną (30-40 osób) wyposażoną w rzutniki na folie i slajdy, flipchard, telewizor z magnetowidem

Przy obiekcie znajduje się parking. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni czynny jest - letni ogródek - na krużgankach zamkowych. Gościom proponujemy atrakcyjne spędzenie wolnego czasu:
•Zwiedzanie galerii sztuki
•Korzystanie z ofert imprez kulturalnych organizowanych na zamku przez MOK
•Jazdę konną wierzchem i bryczką - zimą kuligi (atrakcyjne trasy jazdy konnej na sam szczyt Leskowca w Beskidzie Małym i na górę Jasień do kaplicy Konfederatów itd.)
•Piękne trasy wędrówek pieszych i rowerowych

Park zamkowy niezauważalnie przechodzący w las tworzy enklawę ciszy i spokoju. Specjalnie o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Gościom proponujemy jazdę konną, wycieczki do Lanckorony, Skansenu w Chabówce, Oświęcimia. Wyjazdy do ciepłych źródeł (paszport). Wieczorem proponujemy: koncert Muzyki Dawnej w wykonaniu Towarzystwa Lutni z Wysokiej, dancing.

W hotelu wykonywane są również masaże: leczniczy relaksacyjny, a także terapia manualna przez fizjoterapeutę.

Nie zapomnij powołać się na serwis www.urlopwpolsce.pl podczas rezerwacji.

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 0 + 5?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 7 + 8?

Tagi: Hotel - Restauracja Kasper Suski, noclegi Sucha Beskidzka, nocleg Sucha Beskidzka, tanie noclegi Sucha Beskidzka, Sucha Beskidzka tanie noclegi