Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Hotel - Restauracja Kasper Suski

ul. Zamkowa 1
34-200 Sucha Beskidzka

Telefon: (0...33) 87 43 706, (0...33) 87 41 639
Fax: (0...33) 87 43 706
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.kaspersuski.pl

Hotel - Restauracja Kasper Suski mieści się w renesansowym, pieknym zamku zwanym Małym Wawelem. Zamek Został zbudowany na przełomie XV i XVI wieku na pograniczu pasm trzech Beskidów: Makowskiego, Małego i Żywieckiego, u podnórza góry Jasień. ZAmek znajduje się przy trasie Śląsk - Zakopane (60 km od Krakowa, 55 km od Bielska Białej i tylko 16 km od Zawoi - miejscowości turystycznej atrakcyjnej latem i zimą. Przy zamku znajdyje się stary park z oranżerią i domkiem ogrodnika, w którym mieści się Muzeum Regionalne.

Hotel urządzony jest w jednym ze skrzydeł zamku i posiada 14 komfortowych pokoi, każdy z łazienką i telewizorem, telewizją satelitarną, stylową restaurację na 100 osób oraz salę konferencyjną (30-40 osób) wyposażoną w rzutniki na folie i slajdy, flipchard, telewizor z magnetowidem

Przy obiekcie znajduje się parking. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni czynny jest - letni ogródek - na krużgankach zamkowych. Gościom proponujemy atrakcyjne spędzenie wolnego czasu:
•Zwiedzanie galerii sztuki
•Korzystanie z ofert imprez kulturalnych organizowanych na zamku przez MOK
•Jazdę konną wierzchem i bryczką - zimą kuligi (atrakcyjne trasy jazdy konnej na sam szczyt Leskowca w Beskidzie Małym i na górę Jasień do kaplicy Konfederatów itd.)
•Piękne trasy wędrówek pieszych i rowerowych

Park zamkowy niezauważalnie przechodzący w las tworzy enklawę ciszy i spokoju. Specjalnie o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Gościom proponujemy jazdę konną, wycieczki do Lanckorony, Skansenu w Chabówce, Oświęcimia. Wyjazdy do ciepłych źródeł (paszport). Wieczorem proponujemy: koncert Muzyki Dawnej w wykonaniu Towarzystwa Lutni z Wysokiej, dancing.

W hotelu wykonywane są również masaże: leczniczy relaksacyjny, a także terapia manualna przez fizjoterapeutę.

Nie zapomnij powołać się na serwis www.urlopwpolsce.pl podczas rezerwacji.

Odwiedź naszą stronę: www.kaspersuski.pl

Telefon: (0...33) 87 43 706, (0...33) 87 41 639

Obiekt został oznaczony na mapie przez właściciela lub automatycznie przez system Google Maps. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za błędnie oznaczone obiekty na mapie.

Dodaj opinię

Ile wynosi 6 + 8?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 4 + 7?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 7 + 6?

Tagi: Hotel - Restauracja Kasper Suski, noclegi Sucha Beskidzka, nocleg Sucha Beskidzka, tanie noclegi Sucha Beskidzka, Sucha Beskidzka tanie noclegi