Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Potwierdź chęć przesłania formularza

Proszę przepisać wyświetlone poniżej słowa, aby potwierdzić chęć wysłania zapytania.

Hotel Górski PTTK KALATÓWKI

34-500 Zakopane

Telefon: (0...18) 206 36 44, (0...18) 201 28 27
Fax: (0...18) 206 36 44
Telefon komórkowy: 608 326 030
Pamiętaj, aby powołać się na serwis urlopwpolsce.pl

Odwiedź naszą stronę: www.kalatowki.com.pl

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do Hotelu Górskiego Kalatówki, który położony jest z dala od Zakopanego, w Tatrzańskim Parku Narodowym na wysokości 1198 m npm. tuż przy szlaku wiodącym z Kuźnic na Giewont - w malowniczej dolinie Bystrej.

Szczyty Giewontu i Kasprowego Wierchu, górska przyroda, szum potoków tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Hotel będący prawdziwą oazą odpoczynku jest idealnym miejscem dla tych wszystkich, którzy kochają góry, pragną ciszy i oczekują wypoczynku w doskonałych warunkach.

Wszystkie pokoje mają wspaniałe widoki na okoliczne góry. Posiadamy doskonałą wodę z własnego, źródlanego ujęcia, nowoczesną infrastrukturę oraz, co najważniejsze, prawdziwą rodzinną atmosferę. Część pokoi wyposażona jest w łazienki. Pozostałe mają umywalki - goście korzystają eleganckich i czystych łazienek na poszczególnych piętrach. W naszych pokojach znajdują się ręcznie wykonane, stylowe drewniane meble. Na wyposażeniu niektórych pokoi są także odbiorniki TV z możliwością odbioru telewizji satelitarnej.

Stylowo urządzona restauracja oferuje doskonałe dania. Dzięki pięknemu widokowi na góry poprzez panoramiczne okna posiłek upłynie w miłej atmosferze. W restauracji można zobaczyć bardzo ciekawą kolekcję starego sprzętu narciarskiego i ekspozycję zdjęć. Dla śpieszących się turystów Hotel oferuje szybkie dania w bufecie. Gorące przekąski, słodycze i grzane wino są idealne dla narciarzy i strudzonych wędrowców.

Nasza kawiarnia to miłe, wygodne i przytulne wnętrze z kominkiem. Wystrój wnętrza przypomina o jazzowym klimacie - na ścianach są prezentowane zdjęcia z imprez jazzowych odbywających się na Kalatówkach od 1959 roku.

Hotel Kalatówki stanowi doskonałe miejsce do organizacji konferencji i szkoleń. Jest to możliwe dzięki naszej sali konferencyjnej zapewniającej wygodę 40 osobom. Wyposażona jest ona w tablicę, ekran, rzutnik do folii i przeźroczy oraz aparaturę wideo. Sala sąsiaduje z restauracją i kawiarnią gdzie organizowane są przerwy kawowe i obiady. W ramach konferencji i szkoleń możliwa jest organizacja dodatkowych imprez

Cisza, spokój oraz miła atmosfera sprzyjają spotkaniom, które stają się nie tylko pożytecznie spędzonym czasem, ale również sympatyczną odmianą od codzienności. Oferujemy także możliwość atrakcyjnego spędzania czasu. W samym hotelu można korzystać z sauny, solarium i siłowni.

Dojazd

Hotel położony jest na Polanie Kalatówki w rejonie Giewontu i Kasprowego Wierchu. Bezpośredni dojazd do hotelu nie jest możliwy. Po przyjeździe do Zakopanego (samochód należy pozostawić na parkingu strzeżonym) trzeba dojechać komunikacją lokalną do Kuźnic. Z Kuźnic pieszo - ok. 30 minut lub dorożką (zimą sanie) drogą leśną do hotelu (znaki turystyczne niebieskie - szlak na Giewont). Istnieje możliwość zorganizowania transportu bezpośrednio do hotelu.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Mamy nadzieję iż Państwa pobyt będzie miły i beztroski oraz pozostanie na długo w pamięci.

Serdecznie zapraszamy!

Nie zapomnij powołać się na serwis www.urlopwpolsce.pl podczas rezerwacji.

Odwiedź naszą stronę: www.kalatowki.com.pl

Telefon: (0...18) 206 36 44, (0...18) 201 28 27

Dodaj opinię

Ile wynosi 1 + 1?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 8 + 3?

Zapytaj o nocleg

Zapytanie do obiektu

Wypełnij formularz, aby uzyskać więcej informacji.

Ile wynosi 1 + 2?

Tagi: Hotel Górski PTTK KALATÓWKI, noclegi Zakopane, nocleg Zakopane, tanie noclegi Zakopane, Zakopane tanie noclegi