Urlop rodzinny w Hotelu Magellan

Urlop rodzinny w Hotelu Magellan

Wybór miejsca wypoczynkowego dla całej rodziny to nie lada wyzwanie. Organizując wakacje lub krótki urlop, chcemy, aby każdy czuł się na wyjeździe jak najlepiej. Atrakcje dla małych i dużych gości gwarantuje Hotel Magellan, położony tuż przy Zalewie Sulejowskim.

Atrakcje w Hotelu Magellan

Lista zalet wynikających z wyboru tej formy wypoczynku jest naprawdę długa. Zacznijmy jednak od lokalizacji Hotelu Magellan. Czy wiesz, że Zalew Sulejowski znajduje się w pobliżu Łodzi? To oznacza, że dojazd nie zajmie ci dużo czasu, a w dodatku transport nie sprawi ci żadnego problemu.

Jezioro oznacza sporty wodne. Uwielbiasz pływanie, spływy kajakowe, a może spokojne podróże łódką lub rowerem wodnym? Nie mogłeś lepiej trafić! Zalew Sulejowski otaczają piękne lasy, co gwarantuje ci niezapomniane widoki i skorzystanie z kojącego działania natury. Lasy oznaczają również fascynujące wycieczki rowerowe i długie spacery.

Na terenie Hotelu Magellan dzieci natrafią na boisko do gry w piłkę i plac zabaw, gdzie spożytkują nawet największe pokłady energii. Miejsce to odnajdziesz bez problemu również wtedy, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę internetową hasło “weekend w hotelu z basenem łódzkie”. Zbiorniki wodne dla małych i dużych, basen rekreacyjny, jacuzzi, sauna i hydromasaże sprawdzą się idealnie, zwłaszcza gdy brzydka pogoda da wam się we znaki podczas urlopu!

Weekendowy wypad do hotelu spa – relaks, na jaki zasługujesz

Właściciele Hotelu Magellan doskonale wiedzą, jak trudno jest nam znaleźć czas i przestrzeń na odpoczynek. Weekendowy wypad do hotelu spa to relaks, którego potrzebuje twój organizm! W specjalnie wyznaczonej strefie możesz skorzystać z wielu zabiegów, takich jak masaż, peeling czy manicure. Bardzo polecane są również wszelkie zabiegi odprężające i sauna. Podczas gdy rodzice wypoczywają w jacuzzi, dziecko może korzystać z plaży basenowej i bawić się z rówieśnikami. Bliskość atrakcji pozwala zawsze mieć maluchy na oku.

Hotel Magellan – miejsce aktywnego i biernego wypoczynku

Skorzystałeś już z wypożyczalni rowerów i kajaków, basenów rekreacyjnych i grilla. Wiesz, że spędziłeś czas wspaniale, jednak twój organizm błaga o chwilę oddechu? SPA to tylko jedna z możliwości. Możesz zdecydować się również na salę kinową, zbilansowany posiłek w restauracji, a wreszcie – nocleg w pełni wyposażonym, komfortowym pokoju. Z pewnością w ciągu jednego weekendu nie zdołasz skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nie zmienia to jednak faktu, że twój organizm będzie ci wdzięczny, a ty z chęcią powrócisz do tej malowniczej okolicy!