Wypożyczalnia samochodów Katowice – sprawdź BEEP!

Większość osób mieszkających w Polsce nie postrzega Katowic jako dobry wybór pod względem miejsca, w którym możemy spędzić weekend lub urlop. Jest to jednak błędne przekonanie, ponieważ Katowice to miasto, w którym znajdziemy ogromną ilość atrakcji turystycznych.

Wypożyczalnia samochodów Katowice – sprawdź BEEP!

Mimo całkiem gęstej sieci komunikacji miejskiej taki sposób poruszania się po tym mieście może być nieco uciążliwy. Jeśli zatem znalazłeś się w Katowicach i potrzebujesz szybkiego środka transportu, to czeka na Ciebie BEEP – niezawodna wypożyczalnia samochodów Katowice. Podróż samochodem po Katowicach będzie zdecydowanie najwygodniejszą opcją przemieszczania się. Dzięki temu miło spędzisz czas, zwiedzając Muzeum Śląskie, urokliwą Dolinę Trzech Stawów, oglądając kultowy Spodek i wiele innych miejsc wartych poznania. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie wypożyczalnię BEEP? Co czyni ją wyjątkową wśród wielu innych firm carsharingowych? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Zasady działania 

Zwykle każda firma carsharingowa działa na podobnych zasadach – posiada własną flotę samochodów, z których korzystają klienci. W BEEP wygląda to nieco inaczej. Auta udostępniane są przez właścicieli, którzy chcą w ten sposób zarobić. Pozwala to na realizację idei współdzielenia i wsparcie prywatnych osób, które są gotowe do podzielenia się swoją własnością. Klienci BEEP to grupa wspaniałych ludzi, którzy dbają o pożyczone auta, dlatego zawsze możemy się spodziewać, że samochód będzie w pełni sprawny i czysty. 

Podczas wypożyczania konieczne jest opłacenie kaucji zabezpieczającej, która najczęściej w całości trafia z powrotem do klienta. Wypełnianie formularza jest szybkie, łatwe i wymaga użycia numerów dowodu osobistego oraz prawa jazdy po to, by firma miała pewność, że samochód zostanie użyty w legalny sposób. Płatność realizowana jest za pomocą karty płatniczej lub serwisu Dotpay. Wszystko przebiega więc ekspresowo i naprawdę przyjemnie!

Najważniejsze zalety wypożyczalni BEEP 

Do najważniejszych zalet płynących ze skorzystania z usług wypożyczalni BEEP należą następujące kwestie: 

  • Ekologiczny i logistyczny aspekt – wybierając BEEP, ograniczasz w ten sposób liczbę samochodów znajdujących się na drogach i parkingach.
  • Możliwość przejazdu tylko w jedną stronę – korzystając z samochodów w BEEP, możesz pozostawić auto w innym mieście, które jest również objęte działalnością tej wypożyczalni.
  • Szybki i łatwy sposób rezerwacji – do zarezerwowania auta potrzebny jest jedynie dowód osobisty, prawo jazdy, urządzenie mobilne oraz karta płatnicza.

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście 

Dodaj komentarz