Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Dlaczego internauci korzystają z naszego serwisu?

 • Patronat medialny

  Nagłaśniamy ciekawe wydarzenia i imprezy Dowiedz się więcej

  Jako oficjalny Patron medialny promujemy ważne wydarzenia kulturalne, ogólnopolskie imprezy i regionalne inicjatywy. Wspieramy akcję charytatywną Pajacyk, współpracujemy z organizacją ekologiczną WWF i nagłaśniamy Festiwal Podróżników 3 Żywioły. Tworzymy wizerunek marki, która istnieje nie tylko w Internecie lecz również poza granicami świata wirtualnego.

 • Pozycja w google

  Jesteśmy w czołówce wyników wyszukiwania Dowiedz się więcej

  Jesteśmy na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania dzięki czemu osoby planujące swoją podróż zawsze trafiają do naszego serwisu. Sprawdź jak łatwo nas znaleźć w najpopularniejszej wyszukiwarce Google.pl: noclegi w górach, urlop nad jeziorem, urlop w Polsce, wycieczki szkolne w Polsce, mazury tanie noclegi, aktywny wypoczynek w górach, noclegi Kraków, Warszawa noclegi, Poznań noclegi, Gdańsk noclegi, noclegi Łódź, tanie hotele, ośrodki wypoczynkowe, domki wczasowe, tanie apartamenty, pokoje gościnne, tanie pensjonaty.

 • Serwisy społecznościowe i fora

  Promocja w portalach Facebook i Twitter Dowiedz się więcej

  Poza tradycyjnymi kanałami komunikujemy się z internautami również poprzez najpopularniejsze portale społecznościowe: zajrzyj na naszego Facebooka lub Twittera. Na forach turystycznych dyskutujemy o walorach Polski, potrzebach rodziców podróżujących ze swoimi pociechami, wymaganiach seniorów i wyobrażeniach młodych o wakacjach w kraju.

 • Opinie gości

  Przydatny system komentarzy Dowiedz się więcej

  Decyzja dotycząca wyboru odpowiedniego miejsca na upragniony urlop, ważną konferencję lub romantyczny weekend to skomplikowany proces, na który nakłada się wiele czynników. Opinie gości mimo, że są anonimowe, są kluczem pobudzającym wyobraźnię. Dlatego umożliwiamy internautom ich przeglądanie i dodawanie.

 • Wersje językowe

  Serwis przystępny dla zagranicznych turystów Dowiedz się więcej

  Po Polsce podróżują nie tylko Polacy. W naszym serwisie swobodnie odnajdują się również anglojęzyczni turyści. Planując dalszy rozwój firmy otwieramy się na klientów obcojęzycznych - już teraz uwzględniamy stworzenie kolejnych wersji językowych.

 • Rezerwacje grupowe

  Dodatkowa obsługa grup zorganizowanych Dowiedz się więcej

  Grupy zorganizowane mają inne wymagania niż klienci indywidualni, dlatego w naszym serwie zapytania grupowe obsługujemy niezależnie. W imieniu Klienta kontaktujemy się z obiektami noclegowymi, aby przedstawić mu ofertę najbardziej odpowiadającą jego potrzebom.

 • Kupony rabatowe

  Pozwalamy zaoszczędzić na urlopowych wydatkach Dowiedz się więcej

  Nocleg to tylko jeden z kilku elementów niezbędnych w czasie każdej podróży. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z punktami gastronomicznymi i kulturalnymi z różnych miast Polski, które oferują użytkownikom serwisu dodatkowe zniżki na swojej usługi i produkty.