Kajakami po horyzont – gwarantem udanej zabawy

Nadchodzące lato to świetna okazja do spotkań integracyjnych ze znajomymi. Zniesione ograniczenia dla restauracji oraz hoteli dają znacznie więcej możliwości na spędzenie czasu z innymi. Warto zatem uczcić nadchodzące wakacje w nieco bardziej aktywnej formie. Kajakowy spływ Piaśnicą będzie zatem świetnym pomyłem na zintegrowanie całej, dawno niewidzianej grupy. Opcja ta z pewnością zostanie doceniona przez fanatyków kajaków, jak również nowicjuszy pod tym względem.

Spływ rzeką Piaśnica do morza Bałtyckiego

Piaśnica jest rzeką znajdującą się w północnej części Polski, na Kaszubach. Rzeka przepływa przez obszar dwóch powiatów województwa pomorskiego – Wejherowskiego oraz Puckiego. Jest to coraz chętniej odwiedzane przez turystów miejsce, z uwagi na piękno krajobrazu pobliskiej puszczy. To właśnie na obszarze Puszczy Darżlubskiej zaczyna się bieg rzeki Piaśnicy, która spływa do Bałtyku. Miejsce to ma w sobie wyjątkowy urok, który mamy możliwość podziwiania z bardzo bliskiej perspektywy. Spływy Piaśnica Kajakami po horyzont to zatem najchętniej wybierany kierunek przez grupy, chcące się zintegrować. Miejsce to uwielbiają także rodziny z dziećmi, dla których spływ rzeką Piaśnica do morza Bałtyckiego, staje się niezapomnianą przygodą.

To właśnie spływy kajakowe Dębki oferują możliwość spędzenia wolnego weekendu, lub urlopu na łonie natury, którą mamy okazję podziwiać z bliska. Wyjątkowość tego miejsca, a także nadzwyczaj czysta i przejrzysta woda, pozwala na śledzenie losów zwierząt żyjących nie tylko na lądzie, ale także w wodzie. Mamy zatem spore szanse na zobaczenie polskich raków, okoni lub też małż w ich naturalnym środowisku. Oprócz tego mamy niepowtarzalną okazję do samodzielnego przepłynięcia przez jezioro Żarnowieckie, którego okolice warto jest zwiedzić tuż po przepłynięciu rzeki.

Kajakami po horyzont to atrakcja nie tylko dla nowicjuszy i rodzin z dziećmi

Kajaki Dębki to atrakcja, którą wybierają nie tylko rodziny z dziećmi oraz osoby nie pływające wcześniej kajakiem. Również fanatycy takiego podróżowania znajdą coś dla siebie. Jeśli zatem szukasz sposobu na spędzenie niepowtarzalnych chwil na kajaku to możesz wybrać nocny spływ po Piaśnicy. Będzie to świata okazja do odkrycia spływu kajakiem na nowo. Pływanie w blasku księżyca oraz latarek, które zakończy się wspólnym ogniskiem, będzie idealną okazją do integracji ze znajomymi. Po takiej wycieczce możemy przenocować w wynajętym domku, albo spędzić noc na łonie natury, wybierając śpiwór oraz namiot.

Dodaj komentarz