Kilka rad dla zabieganego studenta

Kilka rad dla zabieganego studenta

Drogi Studencie! Jeśli ciągle musiałeś słuchać pomruków niezadowolonych rodziców, gdy zagadałeś się z Zośką, jeżeli nie mogłeś długo rozmawiać, bo przerażały Cię wysokie rachunki, jeśli lubisz prowadzić konwersacje niezależnie od pory dnia i nocy, oto oferta w sam raz dla Ciebie! Abyś w pełni mógł wykorzystać ten cud techniki, zastosuj się do poniższych rad:

1. Wyrzuć za okno wszelkie zegarki! Szczęśliwi czasu nie liczą, a dzięki temu będziesz mógł sięgnąć po telefon, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota! Uwierz w to, że najciekawsze rozmowy prowadzi się w środku nocy. Co prawda, zamiast miłego głosu możesz usłyszeć trzask rzucanej słuchawki, szereg wymyślnych przekleństw lub inne dźwięki wydawane przez zaspanego kolegę, ale nie poddawaj się! W końcu natrafisz na osobę, która łaskawie poświęci Ci trochę uwagi.

2. Rozmawiaj jak najdłużej! Znajomy pochwalił Ci się, że gadał z panienką przez cztery godziny? Następnym razem Ty będziesz lepszy i udowodnisz mu, że potrafisz gawędzić przez pięć godzin! Bij kolejne rekordy i ciesz się, że nie musisz za nic płacić!

3. Znajdź miłość swego życia! Poznaj nowego przyjaciela! Jeśli już kogoś upatrzyłeś, zaintryguj go swoim głosem i inteligencją. Jeśli szukasz nowej przygody, wybieraj numery na chybił –trafił i wciągnij nieznajomego studenta do pasjonującej rozmowy. Kto wie, może już wkrótce umówisz się z nim na prawdziwą randkę?

4. Korzystaj z usług proponowanych przez innych użytkowników tego wynalazku! Nie odkładaj słuchawki, gdy zadzwoni do Ciebie wróżka Anastazja, sprzedawca bananów, tajemnicza wielbicielka, namiętny kochanek, brygada antyterrorystyczna czy ekipa porządkowa! Pozwól się zaskoczyć!

5. Pamiętaj o gimnastyce języka! Możesz jęczeć, wzdychać, warczeć, mlaskać, sapać, bekać… Udawaj psa, kota, konia, ptaszka lub goryla! Daj czadu, przecież nikt Cię nie widzi! Ćwicz tak długo, aż dojdziesz do perfekcji!

6. Zafunduj wrednemu koledze serię głuchych telefonów! Może go to doprowadzić do szewskiej pasji, ale o to Ci chyba chodzi?!

7. Wykorzystuj innych! Jeżeli od nadmiaru płynów wyskokowych stracisz rachubę czasu, nie martw się! Zawsze możesz zadzwonić do kogoś, kto poinformuje Cię, którą mamy godzinę, jaki dzień, miesiąc, rok… Proś innych, by przez telefon dyktowali Ci notatki, czytali książki, puszczali płyty…Już wkrótce przekonasz się, jak wygodne możesz prowadzić życie!

8. Zaprezentuj innym swe liczne talenty! Na pewno masz śliczny głos, więc pośpiewaj komuś największe przeboje! Możesz też recytować wiersze lub poprowadzić koncert życzeń. Inwencja twórcza mile widziana!

9. Jeżeli jesteś odważny, załóż gorącą linię! Dzięki niej zapewnisz chwile uniesień nie tylko sobie, ale też innym spragnionym studentom!

10. Baw się dobrze! Rozwijaj wyobraźnię! Dzwoń jak najczęściej, żebyś później miał o czym wnukom opowiadać! Nie zapomnij tylko, że jesteś studentem i poucz się czasami, bo jak zawalisz rok, będziesz musiał wyprowadzić się z akademika. A wtedy na takie darmowe, telefoniczne pogawędki nie będziesz mógł już sobie pozwolić…

Dodaj komentarz