Morze Adriatyckie, plaża, cudowny krajobraz i. Ty!

Od dawna myślisz o tym, aby wybrać się na zagraniczne wakacje, ale wciąż coś stoi Ci na przeszkodzie? Pomyśl! W życiu nie ma nic ważniejszego niż spełnianie własnych marzeń! Dlatego już dziś zaplanuj wakacyjny wypoczynek i ciesz się zasłużonym urlopem. Po wakacjach spędzonych w jednym z trzech regionów Chorwacji wrócisz naładowany pozytywną energią, uśmiechnięty i gotowy do realizacji wszystkich zaległych planów.
Dlaczego Chorwacja? Pewnie nikogo nie trzeba zbytnio przekonywać, ale za Chorwacją przemawia przede wszystkim piękny krajobraz, krystalicznie czyste morze oraz plaża (chorwackie plaże są kamieniste, dlatego, jeśli koniecznie chcesz pospacerować po piaszczystej plaży, wybierz się do Włoch). Campingi, które znajdują się na terytorium Chorwacji, to klasa sama w sobie.
Prym wśród chorwackich ośrodków wiedzie camping Solaris, położony w regionie Dalmacji. Rokrocznie przyciąga rzesze zadowolonych turystów. Solaris to czterogwiazdkowe centrum wakacyjne z bezpośrednim dostępem do plaży. Ośrodek zachwyca przed wszystkim dużym kompleksem basenów, wieloma restauracjami oraz różnorodnymi formami rozrywki. Przebywając tutaj, na pewno nie będziesz się nudził. Camping Solaris zapewnia piękne widoki i luksusowe zakwaterowania. W regionie Dalmacji jest także drugi camping warty odwiedzenia – camping Belvedere. Ośrodek ten również zachwyca wczasowiczów i staje się coraz bardziej popularny. Camping położony nad morzem (do 500 m) w samym sercu Dalmacji. Odpowiedni dla rodzin z dziećmi, ze względu na animacje oraz plac zabaw.
Regionem w Chorwacji, który również zasługuje na zainteresowanie turystów, jest Istria. W regionie Istrii znajduje się 5 wysokiej klasy campingów. Każdy z nich ma w sobie coś zaskakującego i ciekawego. Na campingu Park Umag znajduje się m. in. statek piracki przeznaczony dla dzieci, który wywołuje wiele uśmiechu i radości. Wyjątkowo rodzinnym ośrodkiem jest także camping Bijela Uvala. Znajdują się tutaj różne obiekty sportowe umożliwiające aktywne spędzanie wolnego czasu. Dla dzieci w ramach animacji organizowane są gry i zabawy. To tylko część zalet tego ośrodka. Odwiedź campingu Bijela Uvala, a nie zapomnisz o tych wakacjach przez następnych kilka lat. Spośród chorwackich campingów warto także odwiedzić: camping Vestar, Polari czy Lanterna. Każdy z nich ma coś unikalnego, co sprawia, że chce się tutaj wracać.
To jednak do Ciebie należy decyzja, który camping odwiedzisz. Jedno jest pewne – warto spełniać swoje marzenia i zwiedzać najpiękniejsze kraje europejskie, gdyż na tym opiera się szczęśliwe i pełne wrażeń życie.
Zaplanuj już dziś swoje wakacje marzeń!

Dodaj komentarz