Spędź ważne chwile z bliskimi w Białka Tatrzańska apartamenty

Majówka, Wielkanoc czy po prostu wakacje to idealny czas, który możemy spędzić z rodziną. Oczywiście istnieją osoby, które preferują spotkania z najbliższą paczką przyjaciół. Niezależnie od osób, z którymi zdecydujemy się spędzić czas, możemy wybrać się w piękne miejsce i spędzić ciekawe momenty w miłej scenerii! Postaw na apartament Białka Tatrzańska apartamenty i zyskaj niezapomniane wspomnienia. 

Czy warto spędzić Wielkanoc w górskim klimacie?

Wiele osób przywiązuje się do tradycji spędzania świąt w domu. Okazuje się, że piękne, rodzinne święta można spędzić również podczas wyjazdu. To świetny czas dla osób, które co roku organizują święta. Dzięki spędzaniu świąt poza domem, jesteśmy zwolnieni od “stania przy garach”. Możemy w pełni poświęcić się celebrowaniu tradycji, a także możemy skupić się na czasie z najbliższymi. Decydując się na Wielkanoc w górach, warto wybrać się na miejsce nieco wcześniej i skorzystać z możliwości uczestniczenia w Niedzieli Palmowej. Z pewnością poczujemy różnicę, porównując uroczystość z górskich miejscowości, do tych odbywających się w dużych miastach. Dodatkowo część górskich miasteczek, posiada jarmark Wielkanocny, który zachwyca niejednego przyjezdnego.

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę noclegu i spędzania świąt w apartamencie Nova Białka, wystarczy, że skontaktujesz się z nimi za pomocą maila lub telefonu. 

Białka Tatrzańska apartamenty – oferta

Czy wiesz, że decydując się na wyprawę do Białki Tatrzańskiej, możesz wynająć nocleg dla nawet 8 osób? Nova Białka oferuje apartamenty od 40 do 80 metrów kwadratowych, które pomieszczą od 2 do 8 osób. Każdy z nich wyposażony jest w kuchnię, w której możemy przyrządzić każdy posiłek. Oczywiście dla osób, które nie lubią gotować, obiekt oferuje catering śniadaniowy. Co więcej, w pobliżu znajdują się ciekawe restauracje. Każdy apartament jest nowocześnie urządzony, dlatego pobyt na miejscu to sama przyjemność. Na miejscu możemy wypocząć korzystając z: basenu, balii z jacuzzi, sauny czy miejsc, w których możemy grillować. Dodatkowo cały obiekt położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu znajdziemy:

  • termy, które odwiedzane są przez turystów w każdym wieku
  • lodowisko, na którym możemy w miły sposób spędzić popołudnie
  • stok, dla miłośników nart czy snowboardu 
  • kościół, do którego możemy udać się spacerkiem.

Oprócz atrakcji, w niedalekiej odległości od obiektu znajdziemy również supermarket czy aptekę. Co więcej, blisko noclegu znajdziemy przystanek autobusowy, dlatego w łatwy sposób udamy się nawet do oddalonych od obiektu lokalizacji.

Dodaj komentarz