Wiele, wspaniałych konkursów w jednym miejscu

konkursy

Drogi czytelniku! Jeśli w swojej głowie masz ułożony plan na wymarzone wakacje lub jeśli zbliża się ważne dla Ciebie święto, a w Twoim portfelu nie ma dodatkowych pieniędzy na duże wydatki, dobrze trafiłeś. Wiele razy brałeś udział w pojedynczych konkursach, ale nic z tego nie wyszło? Weź udział w kilku naraz! Strona internetowa e-Konkursy skupia wiele konkursów w jednym miejscu.

Bardzo dużo firm organizuje konkursy w ramach zareklamowania swojej kampanii. Na naszym portalu je promujemy, dzięki czemu znajdziesz wiele różnych konkursów z nagrodami – między innymi mogą to być auta, drobiazgi do domu, czy też wycieczki w najdziwniejsze zakątki świata. Zajrzyj do nas i przekonaj się sam, jakie rozmaite bonusy oferujemy!

Jak wziąć udział w losowaniu nagrody?

To bardzo proste! Wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać quiz, jakim jesteś zainteresowany, a następnie kliknąć w zielone pole z napisem “PRZEJDŹ DO STRONY Z KONKURSEM”. Dalsze kroki poznasz na wybranej przez siebie stronie konkursowej. Na e-konkursy znajdziesz dokładny opis konkursu, termin zakończenia oraz fantastyczne nagrody. Można tu także odwiedzić forum, na którym nasi odbiorcy dzielą się opiniami o konkursach, wygranych i dyskutują na wiele ciekawych tematów. W zakładce “konkursy” znajdziesz ich podział, np. konkursy SMSowe, konkursy fotograficzne lub konkursy na Facebooku, a to wszystko na jednej stronie internetowej! Odpowiadamy również publicznie na najczęściej zadawane pytania i odpisujemy w wiadomościach prywatnych na te, pojawiające się rzadziej, tak, aby nasi klienci nie mieli żadnych wątpliwości, co do udziału w promowanych przez nas konkursach.

Wejdź na naszą stronę i ciesz się z wielu, wspaniałych wygranych!

Chcesz zareklamować konkurs na e-Konkursy?

Nic w tym trudnego! Szkoda Ci czasu na zakładanie kolejnego konta, do którego i tak zapomnisz hasła? Na to również znaleźliśmy sposób. Na naszym portalu nie trzeba posiadać konta, by dodać swój konkurs. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w dziale “Dodaj konkurs”. Należy jednak pamiętać, że e-konkursy nie organizują konkursu za Ciebie, a jedynie reklamują Twój serwis. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z organizacją konkursów w celu promowania swojej kampanii, a może masz dużą firmę, która często organizuje konkursy dla swoich odbiorców? Z chęcią udostępnimy naszym odbiorcom Twój quiz, konkurs czy loterię!

Posiadamy również profile na Facebooku, Twitterze oraz Google+, gdzie dodatkowo informujemy czytelników o bieżących wydarzeniach oraz zamieszczamy aktualne informacje o konkursach. Promocja Twojego konkursu jeszcze nigdy nie byłą taka prosta.

Dodaj komentarz