Stary Folwark zapewni Wam niesamowite wspomnienia

Stary Folwark

Kiedy planujesz wspaniałe wesele… Kiedy myślisz sobie piękne lubuskie… Kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę “organizacja wesel lubuskie“… To znajdziesz nas!

Stary Folwark zapewni Wam niesamowite wspomnienia. Sprawimy, że będzie to najwspanialsza uroczystość w jakiej kiedykolwiek mieliście okazję uczestniczyć.

Atrakcje w starym Folwarku

Na 15 hektarach zagospodarowanego terenu każdy z zaproszonych gości znajdzie miejsce dla siebie, odnajdzie coś co z pewnością go zachwyci i sprawi, że ten dzień będzie przez niego zapamiętany do końca życia. Przepiękne położenie ośrodka w otoczeniu parku dworskiego w pobliżu dwóch dużych miast Żagań i Żary, zachwyci każdego uczestnika uroczystości weselnych. Widoki niezależnie od pory roku pozwalają na całkowity relaks, odcięcie się od pogoni życia codziennego. Możecie doświadczyć tego wszystkiego korzystając z naszych usług.

Sala Bankietowa o powierzchni 300m2 zapewni wspaniałą zabawę nawet dla 120 gości. Dla nowożeńców mamy przygotowany elegancki apartament, zaś dla ich gości mamy przewidziane pokoje o wysokim standardzie urządzone w stylu wiejskim. Wyposażenie pokoi na okoliczność wesela, i nie tylko, zaspokoi potrzeby uczestników pod każdym względem. Poza relaksem na obszarze w którym znajduje się ośrodek, przestronne pokoje pozwolą Państwu całkowicie oderwać się od codziennych problemów.

Dla każdego coś dobrego

Poza wspaniałą zabawą, na uroczystości weselnej nie może oczywiście zabraknąć wyśmienitego jedzenia, które zapewni Wam tradycyjna kuchnia. Niezapomniane smaki i szeroki wachlarz potraw zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających smakoszy. Z całą pewnością nikt nie wyjedzie głodny z naszego ośrodka. Chleb wypiekany tradycyjną metodą, własne wyroby mięsiwa i wędlin, swojski smalec, kiszony ogórek to tylko jedne z przykładów z bogatej oferty. Specjalizujemy się w dziczyźnie, szynkach, kiełbasach, pasztetach, pieczeniach, gulaszach.

Kiedy powiedzieliśmy już o naszych tradycyjnych potrawach, nie sposób nie wspomnieć, że posiadamy również w swojej ofercie tradycyjne trunki.

Oczywiście forma i sposób podania dań i trunków dostosowana jest od indywidualnych potrzeb klientów.

Najmłodszym gościom, lecz nie tylko, z pewnością kulinarną radość sprawią desery i ciasta, natomiast dla starszych gości na uroczystości weselniej nie może oczywiście zabraknąć pieczonego świniaka.

 

Aby się o tym wszystkim przekonać pozostaje tylko jedno: skorzystać z naszych usług!

Dodaj komentarz